Oppsett Løvenstad Høstcup - Viderespill

Da er kampene neste helg klare. NB: Ber om tilbakemelding på de som IKKE kan førstkommende Lørdag Husk drakt, klær ift til vær og leggskinn.

Oppsett LSK Høstcup 11.09 - søndag

Kamp oppsett Briskeby Cup 3-5 juni

Da har vi klart opplegget

Serieoppsett 2016

Da er kampene og lagene klare

Kampoppsett Løvenstad Vårcup 2 april

her er oppsettet og laginndeling. Lykke til

Vårcup - vi spiller kamper lørdag 2. april

Oppmøte 30 min før første kamp

Briskeby Cup - påmeldingsfrist søndag 28.02

Treningskampene på Marikollen lørdag 30. januar

her er lagene og oppmøte tidspunkt

Sesong avslutning G2005 søndag 15.11.15

Kl 20.30 i kafeen i 1. etg

Kampoppsett og lag inndeling Julecup 2015

Klubb-TV

MAN
16.10
18:30-20:00
Sandbekken KG A
ONS
18.10
18:30-20:00
Sandbekken KG A
TOR
19.10
18:30-20:00
Sandbekken KG A-1
28.09 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Skedsmo 4 Høst -  
27.09 20:00 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Lørenskog 6 Høst -  
26.09 18:15 Bjørkelangen kg 7er B B  
Bjørkelangen 2 Høst - Løvenstad G12 3 -  
19.09 18:15 Sandbekken Mini KG H  
Løvenstad G12 3 - Strømmen Høst -  
14.09 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Hakadal Høst -  
28.09 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Skedsmo 4 Høst -  
27.09 20:00 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Lørenskog 6 Høst -  
26.09 18:15 Bjørkelangen kg 7er B B  
Bjørkelangen 2 Høst - Løvenstad G12 3 -  
19.09 18:15 Sandbekken Mini KG H  
Løvenstad G12 3 - Strømmen Høst -  
14.09 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Hakadal Høst -  
13.09 20:00 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Hvam 2 høst -  
12.09 19:00 Sandbekken Mini KG H  
Løvenstad G12 3 - Gjerdrum Høst -  
07.09 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Hakadal 2 Høst -  
06.09 20:00 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Gjelleråsen 4 Høst -  
05.09 19:00 Marikollen kg mini 7er B  
Rælingen 2 Høst - Løvenstad G12 3 -  
31.08 18:15 Sandbekken Mini KG H  
Løvenstad G12 3 - Fjellhamar 2 Høst -  
30.08 18:15 Aursmoen st. gress 7er A B  
Aurskog/Finstadbru Høst - Løvenstad G12 2 -  
28.08 18:15 Li kunstgress 7er B B  
Gjelleråsen 3 Høst - Løvenstad G12 1 -  
24.08 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Skjetten 2 Høst -  
23.08 20:00 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Skedsmo 2 Høst -  
22.08 18:15 Lillestrøm stadion 6 7er B  
Lillestrøm 3 Høst - Løvenstad G12 3 -  
17.08 18:15 Sandbekken Mini KG H  
Løvenstad G12 3 - Sørumsand 3 Høst -  
16.08 18:15 Sørumsand 2 7er A/B B  
Sørumsand 2 Høst - Løvenstad G12 2 -  
14.08 17:15 Fedrelandet kg 7er A B  
Fet 2 Høst - Løvenstad G12 1 -  
22.06 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 3 - Rælingen 2 -  
20.06 19:00 Hvam kg 7er A B  
Hvam 2 - Løvenstad G12 1 -  
19.06 18:30 Sandbekken Mini KG H  
Løvenstad G12 2 - Fet 2 -  
14.06 18:15 Holter gress 7er B  
Holter - Løvenstad G12 2 -  
13.06 18:30 Strømmen st kg 7er A B  
Strømmen - Løvenstad G12 3 -  
12.06 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Lørenskog 7 -  
09.06 18:15 Lillestrøm stadion 6 7er B  
Lillestrøm 3 - Løvenstad G12 3 -  
08.06 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Lørenskog 4 -  
07.06 18:15 Fedrelandet kg 7er A B  
Fet - Løvenstad G12 1 -  
06.06 17:15 Sandbekken KG B B  
Løvenstad 3 - Kurland - Løvenstad FK Gutter 12 år -  
01.06 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 3 - Kurland -  
30.05 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Bjørkelangen -  
27.05 14:30 Rolvsrud 2 7er B B  
Lørenskog 6 - Løvenstad G12 2 -  
25.05 19:30 Aursmoen st. gress 7er A B  
Aurskog/Finstadbru 2 - Løvenstad G12 1 -  
22.05 18:45 Li kunstgress 7er A B  
Gjelleråsen 4 - Løvenstad G12 3 -  
19.05 19:30 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Hakadal 2 -  
18.05 18:45 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Skjetten 2 -  
16.05 19:00 Sandbekken KG A H  
Løvenstad G12 3 - Fjellhamar 2 -  
13.05 14:00 Bakkedalen kg 7er A B  
Kløfta - Løvenstad G12 3 -  
11.05 18:45 Li kunstgress 7er A B  
Gjelleråsen 3 - Løvenstad G12 2 -  
08.05 19:00 Sørumsand 2 7er A/B B  
Sørumsand 2 - Løvenstad G12 1 -  
05.05 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 2 - Skjetten 4 -  
03.05 18:30 Sandbekken KG A H  
Løvenstad FK Gutter 12 år - Skedsmo 6 -  
01.05 18:15 Sandbekken KG B H  
Løvenstad G12 1 - Raumnes & Årnes -  
26.04 18:15 Frogner kg 7er B B  
Frogner 2 - Løvenstad G12 3 -  
25.04 17:30 Bakkedalen kg 7er B B  
Kløfta 2 - Løvenstad G12 2 -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål