Laguttak 18/6

10. serierunde mot Fu/Vo

Laguttak Løvenstad 2 - Aurskog Høland på Sandbekken tirsdag 10. juni kl. 18:30

Laguttak 4.juni for G16 lag 2

Laguttak 7. serierunde mot Skedsmo 2

Laguttak 19/5

4. serierunde mot Skjetten

Laguttak 12/5

3. Seriekamp mot Fet 2

Laguttak 5/5

1. seriekamp mot Sand IL

Laguttak første seriekamp for 3. laget

Første seriekamp 2. laget er flyttet.

Treningskamp for 2. laget

Klubb-TV

MAN
14.08
20:00-21:30
Sandbekken KG B
TIR
15.08
20:00-21:30
Sandbekken KG B
TOR
17.08
20:00-21:30
Sandbekken KG B
19.08 13:00 Sandbekken KG H
Løvenstad G19 2 - Skedsmo 3 -
23.08 20:15 Årnes kunstgras B
Raumnes & Årnes - Løvenstad G19 2 -
29.08 20:15 Sandbekken KG H
Løvenstad G19 2 - Kløfta -
07.09 18:30 Skogbygda B
Funnefoss/Vormsund - Løvenstad G19 2 -
20.09 20:15 Sandbekken KG H
Løvenstad G19 2 - Gjelleråsen 2 -
14.08 20:15 Rolvsrud 2 B  
Lørenskog 3 - Løvenstad G19 2 -  
21.06 20:00 REMA 1000 Ask Kg B  
Gjerdrum - Løvenstad G19 2 -  
16.06 20:15 Eidsvoll st. kunstgress B  
Eidsvold IF - Løvenstad G19 2 -  
07.06 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Bjerke -  
03.06 15:00 Li kunstgress 11er B  
Gjelleråsen 2 - Løvenstad G19 2 -  
13.10 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Eidsvold IF -  
09.10 20:15 Nannestad stadion kg B  
Bjerke * - Løvenstad G19 2 -  
04.10 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad FK Junior - Hauerseter -  
20.09 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Gjelleråsen 2 -  
07.09 18:30 Skogbygda B  
Funnefoss/Vormsund - Løvenstad G19 2 -  
29.08 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Kløfta -  
23.08 20:15 Årnes kunstgras B  
Raumnes & Årnes - Løvenstad G19 2 -  
19.08 13:00 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Skedsmo 3 -  
14.08 20:15 Rolvsrud 2 B  
Lørenskog 3 - Løvenstad G19 2 -  
21.06 20:00 REMA 1000 Ask Kg B  
Gjerdrum - Løvenstad G19 2 -  
16.06 20:15 Eidsvoll st. kunstgress B  
Eidsvold IF - Løvenstad G19 2 -  
07.06 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Bjerke -  
03.06 15:00 Li kunstgress 11er B  
Gjelleråsen 2 - Løvenstad G19 2 -  
16.05 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Funnefoss/Vormsund -  
13.05 15:15 Bakkedalen kunstgress B  
Kløfta - Løvenstad G19 2 -  
02.05 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Raumnes & Årnes -  
26.04 20:30 Skedsmo stadion kg B  
Skedsmo 3 - Løvenstad G19 2 -  
21.04 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Lørenskog 3 -  
17.04 18:00 Nordkisa st. kg B  
Hauerseter - Løvenstad G19 2 -  
05.04 20:15 Sandbekken KG H  
Løvenstad G19 2 - Gjerdrum -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål