Trening uke 41 og 42.

Trening uke 39.

Oppstart lekeparti for barn født i 2010.

Klubb-TV

ONS
16.08
17:00-18:30
Sandbekken KG B
21.08 17:00 Marikollen kg mini 5er B B
Rælingen Oransje - Løvenstad G07 Hvit -
21.08 18:00 Marikollen kg mini 5er B B
Rælingen Azur - Løvenstad G07 Blå -
28.08 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H
Løvenstad G07 Hvit - Enebakk Hvit -
28.08 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H
Løvenstad G07 Blå - Enebakk Grønn -
04.09 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H
Løvenstad G07 Blå - Kurland Rød -
14.08 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Kurland Hvit -  
14.08 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Hvit - Kurland Rød -  
12.06 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Løvenstad Hvit -  
12.06 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) B  
Løvenstad Blå - Løvenstad G07 Hvit -  
07.06 18:00 Sandbekken KG A-1 H  
Løvenstad FK Gutter 7 år - Enebakk Grønn -  
25.09 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Hvit - Løvenstad Blå -  
25.09 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) B  
Løvenstad Hvit - Løvenstad G07 Blå -  
18.09 18:00 Vidotta kg 5er A B  
Enebakk Hvit - Løvenstad G07 Blå -  
18.09 17:00 Vidotta kg 5er A B  
Enebakk Grønn - Løvenstad G07 Hvit -  
11.09 18:00 Marikollen kg mini 5er B B  
Rælingen Azur - Løvenstad G07 Hvit -  
11.09 17:00 Marikollen kg mini 5er B B  
Rælingen Oransje - Løvenstad G07 Blå -  
04.09 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Hvit - Kurland Hvit -  
04.09 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Kurland Rød -  
28.08 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Enebakk Grønn -  
28.08 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Hvit - Enebakk Hvit -  
21.08 18:00 Marikollen kg mini 5er B B  
Rælingen Azur - Løvenstad G07 Blå -  
21.08 17:00 Marikollen kg mini 5er B B  
Rælingen Oransje - Løvenstad G07 Hvit -  
14.08 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Kurland Hvit -  
14.08 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Hvit - Kurland Rød -  
12.06 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Løvenstad Hvit -  
12.06 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) B  
Løvenstad Blå - Løvenstad G07 Hvit -  
07.06 18:00 Sandbekken KG A-1 H  
Løvenstad FK Gutter 7 år - Enebakk Grønn -  
07.06 17:00 Sandbekken KG A-1 H  
Løvenstad FK Gutter 7 år - Enebakk Hvit -  
29.05 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Hvit - Rælingen Azur -  
29.05 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Rælingen Oransje -  
24.05 18:00 Kurlandsparken 5er D B  
Kurland Hvit - Løvenstad G07 Hvit -  
24.05 17:00 Kurlandsparken 5er D B  
Kurland Rød - Løvenstad G07 Blå -  
19.05 18:00 Vidotta kg 5er A B  
Enebakk Hvit - Løvenstad G07 Hvit -  
19.05 17:00 Vidotta kg 5er A B  
Enebakk Grønn - Løvenstad G07 Blå -  
12.05 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Hvit - Rælingen Oransje -  
12.05 17:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G07 Blå - Rælingen Azur -  
03.05 18:00 Kurlandsparken 5er B B  
Kurland Rød - Løvenstad G07 Hvit -  
03.05 17:00 Kurlandsparken 5er B B  
Kurland Hvit - Løvenstad G07 Blå -  
Spiller Alder Kamper Assists Mål