Enkelserie og parserie for 2009 i sesongen 2018

Løvenstad G2009 har meldt på ett lag i enkelserie på nivå 0 for sesongen 2009. De er også meldt på med 2 lag i parserie i nivå 2.

Klubb-TV

TIR
14.08
17:30-19:00
Sandbekken Mini KG
TOR
16.08
18:30-20:00
Sandbekken Mini KG
19.08 09:00 Myhrer Stadion B
Frogner Reds - Løvenstad FK Gutter 9 år -
19.08 10:10 Myhrer Stadion B
NN - Løvenstad FK Gutter 9 år -
19.08 10:45 Myhrer Stadion H
Løvenstad FK Gutter 9 år - Feiring -
19.08 12:30 Myhrer Stadion H
Løvenstad FK Gutter 9 år - Skedsmo Haier -
19.08 13:05 Myhrer Stadion H
Løvenstad FK Gutter 9 år - Bøn Spurs -
12.06 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er A (C1) H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Varpe 10 - 7  
10.06 14:00 Valle Hovin B  
Vålerenga - Løvenstad FK Gutter 9 år 6 - 7  
10.06 13:00 Valle Hovin H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Ski Dragons 11 - 8  
10.06 12:00 Valle Hovin B  
Haslum - Løvenstad FK Gutter 9 år 8 - 10  
10.06 11:00 Valle Hovin B  
Halsum - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 11  
25.09 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G09 Rød - Løvenstad Blå -  
25.09 18:00 Jessheim Idrettspark B  
UllKisa Rød - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
18.09 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G09 Rød - Nittedal Rød -  
18.09 19:00 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Gjelleråsen Blå -  
18.09 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G09 Blå - Nittedal Hvit -  
11.09 19:00 Hammer 5er gress B  
Lørenskog Orange - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
11.09 19:00 Hammer 5er 1 gress B  
Lørenskog Oker - Løvenstad G09 Rød -  
11.09 18:00 Slettmoen Kgress B  
Varpe - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
04.09 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er A (C1) H  
Løvenstad G09 Hvit - Frogner Hvit -  
04.09 19:00 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - LSK Grå -  
04.09 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G09 Blå - Frogner Gul -  
28.08 19:00 Nittedal mini 5er B  
Nittedal Rød - Løvenstad G09 Blå -  
28.08 18:00 Nittedal mini 5er B  
Nittedal Hvit - Løvenstad G09 Rød -  
26.08 15:00 Kirkenær H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lørenskog Turbogutta -  
26.08 14:30 Kirkenær B  
UllKisa Juventus - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
26.08 12:00 Kirkenær B  
Romedal - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
26.08 11:30 Kirkenær B  
Drøbak Frogn Lions 2 - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
26.08 08:30 Kirkenær B  
UllKisa PSG - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
26.08 08:00 Kirkenær H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Forward Falk -  
25.08 15:00 Kirkenær B  
Kråkstad - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
25.08 14:30 Kirkenær H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Moelv -  
25.08 11:30 Kirkenær B  
Fjelltun - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
25.08 11:30 Kirkenær H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Romedal Gul -  
25.08 08:30 Kirkenær B  
Drøbak Frogn Lions - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
25.08 08:30 Kirkenær H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Vallset -  
23.08 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G09 Blå - Frogner Gul -  
23.08 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad G09 Rød - Frogner Hvit -  
21.08 19:00 Hammer 5er gress B  
Lørenskog Oker - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
21.08 19:00 Hammer 5er 3 gress B  
Lørenskog Orange - Løvenstad G09 Rød -  
20.08 18:00 Bakkedalen Kgress B  
Kløfta Blå - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
19.08 14:15 Myhrer Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Eidsvold Turn -  
19.08 13:05 Myhrer Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Bøn Spurs -  
19.08 12:30 Myhrer Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Skedsmo Haier -  
19.08 10:45 Myhrer Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Feiring -  
19.08 10:10 Myhrer Stadion B  
NN - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
19.08 09:00 Myhrer Stadion B  
Frogner Reds - Løvenstad FK Gutter 9 år -  
12.06 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er A (C1) H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Varpe 10 - 7  
10.06 14:00 Valle Hovin B  
Vålerenga - Løvenstad FK Gutter 9 år 6 - 7  
10.06 13:00 Valle Hovin H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Ski Dragons 11 - 8  
10.06 12:00 Valle Hovin B  
Haslum - Løvenstad FK Gutter 9 år 8 - 10  
10.06 11:00 Valle Hovin B  
Halsum - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 11  
10.06 10:00 Valle Hovin H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Ski Lions 4 - 3  
10.06 08:30 Valle Hovin H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Vålerenga 6 - 2  
07.06 18:00 Skedsmo Øvre kg 5er C B  
Skedsmo Orange - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 8  
05.06 19:00 Nittedal mini B  
Nittedal Hvit - Løvenstad FK Gutter 9 år 7 - 7  
05.06 18:00 Nittedal mini 5er B  
Nittedal Rød - Løvenstad FK Gutter 9 år 2 - 5  
02.06 18:00 Apalløkka B  
Grei Nordtvet - Løvenstad FK Gutter 9 år 5 - 7  
02.06 17:00 Apalløkka H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Veitvet 4 - 4  
02.06 17:00 Apalløkka B  
Vestli - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 3  
02.06 16:30 Apalløkka H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lambertseter 2 - 5  
02.06 16:00 Apalløkka B  
Rødtvet/Ammerud - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 3  
02.06 15:30 Apalløkka B  
Lommedalen - Løvenstad FK Gutter 9 år 3 - 4  
02.06 15:30 Apalløkka B  
Nesodden - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 8  
02.06 15:00 Apalløkka H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Ready 6 - 5  
02.06 14:30 Apalløkka H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Rødttvet/Ammerud 3 - 2  
02.06 14:30 Apalløkka H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Grei 8 - 1  
29.05 20:00 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lørenskog Oker 10 - 3  
29.05 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lørenskog Orange 11 - 9  
29.05 17:00 Jessheim ipk KG2 5er A B  
Ull/Kisa Gul - Løvenstad FK Gutter 9 år 10 - 9  
27.05 15:00 Øyer Idrettsplass B  
Nittedal Rød - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 0  
27.05 14:30 Øyer Idrettsplass B  
Vardal IF - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 3  
27.05 13:30 Øyer Idrettsplass H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Øyer-Tretten IF 3 - 2  
27.05 13:30 Øyer Idrettsplass H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lørenskog Dragons 6 - 1  
27.05 13:00 Øyer Idrettsplass H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Øyer-Tretten IF 3 - 1  
27.05 12:00 Øyer Idrettsplass B  
Nittedal Blå - Løvenstad FK Gutter 9 år 7 - 3  
26.05 13:00 Jorekstad Kunstgress B  
Faaberg - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 8  
26.05 10:00 Øyer Idrettsplass H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Råde 6 - 2  
26.05 09:30 Øyer Idrettsplass H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Kurland 3 - 4  
26.05 09:00 Øyer Idrettsplass B  
Ringebu-Fåvang FK - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 2  
26.05 08:30 Øyer Idrettsplass B  
Roterud IL - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 8  
26.05 08:30 Øyer Idrettsplass B  
Vardal IF - Løvenstad FK Gutter 9 år 6 - 2  
26.05 08:00 Øyer Idrettsplass H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Faaberg 5 - 1  
22.05 19:00 Frogner 2 5er B  
Frogner Gul - Løvenstad FK Gutter 9 år 10 - 5  
22.05 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er A (C1) H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Kløfta Blå 12 - 6  
22.05 18:00 Frogner 2 5er B  
Frogner Hvit - Løvenstad FK Gutter 9 år 8 - 4  
14.05 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Nittedal Hvit 2 - 10  
14.05 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) B  
Nittedal Rød - Løvenstad FK Gutter 9 år 9 - 4  
14.05 18:00 Li kg treningsbane 5er A B  
Gjelleråsen Blå - Løvenstad FK Gutter 9 år 3 - 4  
08.05 19:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lørenskog Orange 10 - 12  
08.05 19:00 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Fet Rød 17 - 0  
08.05 18:00 Sandbekken Mini KG 5'er B(C2) H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lørenskog Oker 4 - 9  
05.05 17:30 Gjerdrum Idrettspark B  
Gjerdrum Hvit - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 6  
05.05 17:00 Gjerdrum Idrettspark B  
Skedsmo Løver - Løvenstad FK Gutter 9 år 6 - 7  
05.05 16:00 Gjerdrum Idrettspark B  
Skedsmo Tiger - Løvenstad FK Gutter 9 år 3 - 6  
05.05 15:30 Gjerdrum Idrettspark B  
Gjerdrum Grønn - Løvenstad FK Gutter 9 år 2 - 8  
05.05 14:30 Gjerdrum Idrettspark B  
Sand - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 3  
05.05 14:00 Gjerdrum Idrettspark B  
Eidsvold IF Gul - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 5  
01.05 19:00 Frogner 2 5er B  
Frogner Gul - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 7  
01.05 18:00 Frogner 2 5er B  
Frogner Hvit - Løvenstad FK Gutter 9 år 3 - 7  
01.05 15:00 Jessheim Idrettsplass 5er B  
Ull/Kisa Rød - Løvenstad FK Gutter 9 år 9 - 12  
28.04 15:00 Fedrelandet H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Fet Hotspur 3 - 5  
28.04 13:00 Fedrelandet H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Ull/Kisa Oker 3 - 1  
28.04 12:00 Fedrelandet B  
Fet Rød - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 2  
28.04 10:30 Fedrelandet H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Blaker 5 - 1  
22.04 18:00 Gran Idrettspark H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lunner 9 - 1  
22.04 17:00 Gran Idrettspark B  
Harestua - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 5  
22.04 16:00 Gran Idrettspark B  
Vind IL - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 3  
22.04 14:30 Gran Idrettspark B  
Jevnaker - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 7  
19.04 17:00 Marikollen Kunstgress B  
Rælingen FK - Løvenstad FK Gutter 9 år 2 - 2  
19.04 17:00 Marikollen Kunstgress B  
Rælingen FK - Løvenstad FK Gutter 9 år 2 - 4  
19.04 17:00 Marikollen Kunstgress B  
Rælingen FK - Løvenstad FK Gutter 9 år 3 - 1  
07.04 15:00 Strømmen Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lillestrøm Hvit 2 - 0  
07.04 14:10 Strømmen Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Rælingen FK Avengers 3 - 2  
07.04 13:20 Strømmen Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Borgen IL Blå 5 - 0  
07.04 13:20 Strømmen Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lillestrøm Rød 3 - 5  
07.04 12:05 Strømmen Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Rælingen FK Batman 4 - 2  
07.04 11:40 Strømmen Stadion H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Vålerenga Mesterne 5 - 4  
07.04 10:50 Strømmen Stadion B  
Strømmen - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 5  
07.04 10:50 Strømmen Stadion B  
Rælingen Ninjago - Løvenstad FK Gutter 9 år 5 - 2  
07.04 10:00 Strømmen Stadion B  
Romsås - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 4  
15.03 19:15 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Frogner 6 - 4  
15.03 18:30 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Frogner 5 - 2  
15.03 18:30 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Frogner 6 - 3  
10.03 19:07 Fjellhamarhallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Holmlia 10 - 0  
10.03 18:21 Fjellhamarhallen B  
Vestli - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 5  
10.03 17:35 Fjellhamarhallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Frogner IL 3 - 1  
08.03 18:15 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Rælingen FK 2 - 9  
08.03 17:30 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Rælingen FK 6 - 6  
08.03 17:30 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Rælingen FK 4 - 8  
03.03 14:16 Høyanghallen B  
Ørn Horten Spurs - Løvenstad FK Gutter 9 år 1 - 3  
03.03 13:19 Høyanghallen B  
Åsgårdstrand - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 4  
03.03 12:03 Høyanghallen B  
Ørn Horten The Lane - Løvenstad FK Gutter 9 år 2 - 1  
03.03 11:25 Høyanghallen B  
Ramnes - Løvenstad FK Gutter 9 år 0 - 2  
02.03 19:00 LSK-Hallen B  
LSK - Løvenstad FK Gutter 9 år 7 - 5  
02.03 19:00 LSK-Hallen B  
LSK - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 4  
02.03 18:30 LSK-Hallen B  
LSK - Løvenstad FK Gutter 9 år 7 - 3  
02.03 18:30 LSK-Hallen B  
LSK - Løvenstad FK Gutter 9 år 6 - 3  
13.02 17:00 Kurlandsparken B  
Kurland - Løvenstad FK Gutter 9 år 6 - 13  
13.02 17:00 Kurlandsparken B  
Kurland - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 10  
12.02 17:00 Torshov B  
Fjellhamar - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 9  
12.02 17:00 Torshov B  
Fjellhamar - Løvenstad FK Gutter 9 år 4 - 14  
11.02 16:30 LSK-Hallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Lørenskog Ulver 7 - 0  
11.02 15:30 LSK-Hallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Ski 6 - 0  
11.02 14:30 LSK-Hallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - KFUM 5 - 1  
08.02 17:30 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Fjellhamar 3 - 20  
08.02 17:30 Sandbekken H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Fjellhamar 6 - 13  
28.01 15:10 Skjeberghallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Moss 5 - 1  
28.01 14:20 Skjeberghallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Råde Blå 9 - 0  
28.01 13:30 Skjeberghallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Vang SIL Hvit 6 - 0  
28.01 11:50 Skjeberghallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Tune 4 - 0  
06.01 14:40 Stil-Hallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Langhus 4 - 1  
06.01 13:40 Stil-Hallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Drøbak Frogn Lions 6 - 0  
06.01 13:00 Stil-Hallen H  
Løvenstad FK Gutter 9 år - Nordby Grønn 7 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Aksel Kjos H 9 55 61 146
Amir A 9 37 8 17
Amir D 9 30 1 5
Andreas J 9 30 5 22
Erik R 9 33 18 43
Esahia R 9 43 3 5
Lars Kristian Riisa 9 49 23 18
Marcus Å 9 40 9 27
Mardin S 9 30 3 11
Mathias L 9 16 5 5
Maximilliam Ruiz 8 29 1 3
Mikael B 9 46 27 96
Mira H 9 13 1
Mustafa A 9 27 6 14
Nicholas H 9 30 6 5
Peder Elliott Rundtom 9 26 2 10
Sandra S 9 22 2 5
Sebastian James P 9 20 5 14
Sebastian S A 9 59 64 58
Tobias U 9 39 1 2
William Nilsson-Bekkevold 9 62 66 81